Dlaczego warto kupować soczewki w sklepie internetowym.

Nosicie soczewki kontaktowe i zastanawiacie się  gdzie je kupić?  Z każdym rokiem  coraz więcej osób decyduje się na zakup swoich soczewek właśnie w sieci. Zadaliście sobie kiedyś pytanie dlaczego?  Powodów jest wiele. My  postaramy się przybliżyć Wam te naszym zdaniem najważniejsze  i te dla których warto kupować w www.2soczewki.pl:

  • niższa cena

Cena soczewek kontaktowych może być dużo niższa w sklepie internetowym niż w punkcie stacjonarnym.

W sklepach internetowych ceny soczewek są często dużo niższe niż w punktach stacjonarnych czy u optyków. Wynika to ze skali działania sklepów w Internecie. Często też produkt zamawiany jest bezpośrednio u producenta, dzięki czemu omijane są niektóre ogniwa łańcucha logistycznego.

  • komfort i wygoda

Przede wszystkim nie ma potrzeby wychodzenia z domu, a zamówienie może być złożone o każdej  porze dnia i nocy. Ponadto soczewki mogą być dostarczone  kurierem na wskazany adres lub wysłane do wskazanego paczkomatu albo odebrane osobiście.

  • oszczędność czasu

Dzięki zakupom online  nie tracicie czasu na kolejki, korki, dojazd  do sklepu stacjonarnego.

  • możliwość wyboru formy płatności

Tu również spektrum jest szerokie.Za zamówienie można zapłacić można na kilka sposobów: płacąc przy odbiorze ( w czasie odbioru osobistego lub kurierowi w przypadku wyboru opcji za pobraniem) lub opłacając zamówienie z góry. W przypadku zamówień z odbiorem osobistym w punkcie istnieje również możliwość zapłaty za zakupiony towar  gotówką lub kartą płatniczą.

  • większy asortyment

Niewątpliwie oferta sklepu internetowego  jest o wiele bogatsza od oferty sklepu stacjonarnego czy salonu optycznego ze względu na większe możliwości magazynowania. Wybór jest duży, a wszystko w jednym miejscu, dostępne w zasięgu kilku klików. W www.2soczewki.pl znajdziecie pełną ofert soczewek kontaktowych, płyn ów do soczewek, kropli do oczu i akcesoriów.

  • program lojalnościowy

W www.2soczewki.pl doceniamy  lojalność naszych klientów. Za każde zamówienie kupujący uzyskuje punkty, w rezultacie czego może zyskać rabat o wartości nawet  do 10 %. To się naprawdę opłaca.

  • możliwość zwrotu i reklamacji

To ważne aby pamiętać, że w sklepie internetowym macie taką samą możliwość zwrotu  i reklamacji zakupionych soczewek. Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, kupujący ma prawo odstąpić od umowy  ( zakupu w sklepie internetowym) w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Z kolei w przypadku, kiedy produkt jest wadliwy ma prawo do skorzystania z reklamacji.

 

Zapraszamy Was do naszego sklepu internetowego www.2soczewki.pl. Bogaty asortyment,  dostępność produktów, szybka dostawa, darmowa dostawa powyżej 200 zł, brak opłaty za przesyłkę w przypadku odbioru w punkcie stacjonarnym,  dodatkowe promocje i rabaty, bezpieczeństwo zakupów itp. sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.