Soczewki kontaktowe kolorowe FreshLook

Soczewki od marki FreshLook to propozycja dla osób, które lubią często zmieniać swój wizerunek! Miękkie soczewki zostały przystosowane zarówno do potrzeb osób z wadą wzroku, jak i tych, którym zależy po prostu na zmianie koloru tęczówki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. soczewki jednodniowe.

Kolorowe soczewki kontaktowe – dla kogo?

Wbrew pozorom, kolorowe soczewki nie różnią się bardzo od soczewek klasycznych. Jedyną subtelną zmianą jest oczywiście nowa barwa tęczówki. Generalnie jednak soczewki kolorowe również wykonuje się z miękkich, elastycznych materiałów o odpowiednim poziomie nawilżenia. Najlepszym przykładem są soczewki od FreshLook, które zapewniają optymalne nawilżenie przez cały dzień. W jaki sposób? Ma to związek z mruganiem – przy każdym kontakcie soczewki z powieką na powierzchni szkła wytworzy się płyn, który zapewni odpowiedni poślizg i uczucie nawilżenia. To ważne zwłaszcza dla osób, które zmagają się z nadmiernie przesuszonymi gałkami ocznym lub korzystają z soczewek codziennie. Dzięki dobrze nawilżonym oczom nie będziesz musiał martwić się o przesuszenie, ból i dyskomfort w ciągu dnia i w nocy.

Soczewki zmieniające kolor oczu

Kolorowe soczewki kontaktowe to ciekawa opcja dla tych, którzy nie boją się eksperymentować ze swoim wyglądem! FreshLook oferuje bardzo duży asortyment kolorowych soczewek. Wśród nich nie brak delikatnych kolorów, które lekko podkreślają naturalną barwę, jak i tych, które zmieniają ją całkowicie. Warto przetestować kilka opcji, by wybrać taką, w której będziesz czuł się najlepiej. Kolorowe szkła kontaktowe mogą być świetnym uzupełnieniem stylizacji sylwestrowej czy urodzinowej. Ponadto są one często wybierane na imprezy tematyczne, a także na konwenty fantastyczne. W sklepie 2soczewki.pl czekają na Ciebie korekcyjne soczewki kolorowe w różnych odcieniach. Wiele z nich wyposażono w specjalne pierścienie, które optycznie powiększają tęczówkę. To najlepszy wybór na imprezę czy na randkę!