Soczewki Biofinity


Rodzina Biofinity - Soczewki kontaktowe

Doskonałe miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe - komfort i ostrość widzenia dzięki technologii Aquaform®.

  • Miesięczny tryb wymiany
  • Soczewki pozostają nawilżone i komfortowe dzięki technologii Aquaform®
  • Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających

Rodzina soczewek kontaktowych

Soczewki kontaktowe Biofinity

Co wyróżnia soczewki kontaktowe od marki Biofinity? Na pewno miękkość i elastyczność charakteryzująca soczewki III generacji. Dzięki temu nie podrażniają oka i nie zmniejszają jego nawilżenia. Co więcej, soczewki zaprojektowano w taki sposób, by bez problemu dopasowywały się do kształtu oka każdego użytkownika. To gwarantuje, że pozostaną wygodne przez cały dzień i nie trzeba będzie zamienić ich na okulary.

Soczewki silikonowo-hydrożelowe. Dlaczego warto?

Biofinity to soczewki silikonowo-hydrożelowe. Do ich produkcji wykorzystano specjalistyczną technologię Aquaform®. To właśnie dzięki niej oko pozostaje doskonale nawodnione nawet wtedy, gdy korzystasz z soczewek przez cały dzień. Aquaform® zapewnia jednocześnie dobrą przepuszczalność tlenu, przez co gałki oczne są dotlenione. Warto wiedzieć, że niedotlenienie oczu wiąże się z narastającym uczuciem dyskomfortu, który często uniemożliwia wykonywanie codziennych zajęć. I dlatego właśnie warto inwestować w soczewki silikonowo-hydrożelowe, dzięki którym oczy zawsze będą w doskonałej kondycji.

Soczewki kontaktowe asferyczne Biofinity

Co ważne, soczewki produkowane przez Biofinity są również asferyczne. Oznacza to, że ich moc jest taka sama na całej powierzchni. To istotna informacja dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Soczewki asferyczne znacząco poprawiają jakość widzenia. Co więcej, szkła kontaktowe Biofinity polecamy również osobom, które doznały zaburzenia filmu łzowego. Elastyczna struktura pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia oka. To oznacza, że soczewki nie zwiększają uczucia dyskomfortu u osób, które zmagają się ze słabszym nawilżeniem gałki ocznej. W ofercie sklepu 2soczewki znajdziesz m.in. soczewki multifokalne, toryczne oraz stworzone z myślą o osobach pracujących przed komputerami. Soczewki Biofinity Energys zmniejszają zmęczenie oczu podczas pracy przed ekranami i jednocześnie pomagają wyeliminować uczucie suchości oczu. To doskonały wybór dla pracowników biurowych i nie tylko!