Płyny do soczewek kontaktowych – Barnaux

Wielofunkcyjne płyny do soczewek kontaktowych Barnaux to prawdziwy hit. Dzięki nim soczewki są skutecznie czyszczone i dezynfekowane po każdym użyciu. Płyn do soczewek od Barnaux pozytywnie wpływa też na gałkę oczną. Dzięki dodatkowi witaminy B, płyn wspiera regenerację gałki ocznej po użytkowaniu soczewek. W efekcie oczy nie są zmęczone i podrażnione, ale przez cały czas pozostają w doskonałej kondycji.

Profesjonalny płyn do czyszczenia soczewek – dlaczego warto?

Płyny pielęgnujące to jedna z tych rzeczy, bez których nie może obejść się żaden właściciel soczewek. Wielorazowe soczewki mają tendencję do brudzenia się nawet wtedy, gdy używamy ich zgodnie z przeznaczeniem. To normalne! Warto wiedzieć, że przez kontakt z gałkami ocznymi na szkłach często pozostają tzw. naloty białkowe. Zanurzenie soczewek w płynie gwarantuje ich pełne oczyszczenie, co z kolei oznacza lepszą widoczność i bezpieczeństwo. Prawidłowe dbanie o soczewki kontaktowe chroni przed infekcjami oczu i zapewnia komfort przez cały czas stosowania szkieł.

Płyny do soczewek kontaktowych – jaka pojemność?

W naszym sklepie znajdziesz m.in. płyn do soczewek Barnaux o pojemności 500 ml. Tak duże opakowanie jest idealne dla osób, które korzystają z soczewek na co dzień. Jeśli natomiast soczewki towarzyszą Ci raz na jakiś czas, rekomendujemy zakup płynu do soczewek o mniejszej pojemności. Dlaczego? Płyny do soczewek kontaktowych powinny być zużywane maksymalnie dwa miesiące po otwarciu. Jeśli więc soczewek używasz sporadycznie, a częściej korzystasz z okularów, to z pewnością mniejsza pojemność płynu będzie dobrym rozwiązaniem.

Płyn do soczewek z prowitaminą B

Dlaczego warto wybrać płyn wzbogacony o witaminy? Ponieważ po wymoczeniu soczewek witamina nadal pozostaje na ich powierzchni. Dzięki temu podczas noszenia stopniowo wnika w powierzchnię oka i zapobiega podrażnieniom. Płyn do soczewek kontaktowych Barnaux to świetny wybór dla osób, które korzystają z soczewek codziennie i potrzebują maksymalnej ochrony.

Preparat do soczewek Barnaux

Codzienna pielęgnacja soczewek gwarantuje bezpieczeństwo ich stosowania. To ważne, by używać profesjonalnych, specjalistycznych preparatów do soczewek. Takie płyny nie naruszają struktury soczewki i nie pogarszają jakości widzenia. Jednocześnie pozwalają na dogłębne oczyszczenie oraz na dezynfekcję soczewek po całodziennym noszeniu.

Płyn do soczewek Barnaux – postaw na zdrowie

Okuliści przestrzegają, by nie używać do czyszczenia soczewek wody czy kropli nawilżających. Takie preparaty nie zapewniają dezynfekcji i mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu Twoich oczu. Nieprawidłowo wyczyszczone soczewki stają się siedliskiem bakterii i drobnoustrojów szkodliwych dla zdrowia. Przez to można z łatwością zarazić się np. pasożytniczymi amebami, które z kolei mogą być przyczyną wystąpienia pełzakowego zapalenia rogówki oka.

Jak wybrać dobry płyn do soczewek?

Na pewno warto zwrócić uwagę na to, czy preparat jest przeznaczony do konkretnego typu soczewek. Dla bezpieczeństwa najlepiej stosować płyny, których można używać do wszystkich szkieł kontaktowych. Do takich produktów zalicza się na przykład Eyeye All in One z prowitaminą. B5. Zastosowanie płynu zapewnia doskonałą dezynfekcję i czystość soczewek. Ponadto płyn działa też nawilżająco, co ułatwia aplikację szkieł oraz poprawia komfort ich noszenia. Co więcej, dodatek prowitaminy B5 sprawia, że płyn działa regenerująco na śluzówkę oka, co chroni przed podrażnieniami i dyskomfortem.

Płyn do soczewek Barnaux – najlepszy wybór

W przypadku bezpieczeństwa nie stawiaj na kompromisy! Wybierz najlepszą z dostępnych opcji. Preparat do czyszczenia soczewek Barnaux zdecydowanie zalicza się do tego grona. Pozwala na skuteczną i dokładną dezynfekcję, dzięki czemu soczewki pozostają bezpieczne przez cały dzień. Eyeye All in One z prowitaminą B5 to preparat nominowany do nagrody ID-NL, którą przyznaje się w Holandii za „Najlepszy wynalazek roku”. To najlepiej podsumowuje jakość preparatu od Barnaux! Postaw na płyn od specjalistów i zadbaj o swoje oczy kompleksowo.