Soczewki kontaktowe Acuvue

Soczewki kontaktowe Acuvue to produkt cieszący się ogromną popularnością i uznaniem pośród milionów ludzi na całym świecie. Nie ma w tym nic dziwnego – soczewki te charakteryzują się bowiem wysoką jakością oraz są wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów dzięki czemu nosząc je możesz mieć pewność, że będą one bezpieczne dla Twojego zdrowia oraz tym samym, że nie będą pogłębiać Twoich problemów ze wzrokiem.

Acuvue

65,99 

ACUVUE – Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe ACUVE to produkty bardzo znane i cenione m.in. wśród optometrystów. Firma od ponad 30 lat dba o jakość produktów, dzięki czemu soczewki kontaktowe ACUVE są też wyjątkowe chętnie wybierane przez konsumentów. Co ważne, firma stawia nie tylko na najlepszą jakość, ale też na tworzenie produktów przystępnych cenowo. Dzięki temu z soczewek kontaktowych ACUVUE może korzystać większe grono klientów.

Dlaczego warto stosować soczewki kontaktowe ACUVUE?

Marka oferuje wyjątkowo duży wybór soczewek, dlatego dobór odpowiedniego asortymentu nie będzie żadnym problemem. Przykładowo, w naszej aktualnej ofercie znajdziesz soczewki kontaktowe ACUVUE jednodniowe czy dwutygodniowe. Ponadto posiadamy soczewki multifokalne, a także dla szkła dla astygmatyków.

Soczewki wykonano z trwałego, ale jednocześnie z elastycznego materiału, który dobrze współpracuje z gałką oczną. Dzięki temu oczy nie ulegają podrażnieniom, a same soczewki zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia. Dodatkowo szkła kontaktowe ACUVUE dbają też o ochronę oczu przed promieniowaniem UV. W połączeniu z okularami przeciwsłonecznymi zapewnią Ci kompleksową protekcję.

Soczewki ACUVUE dla alergików

W ofercie naszego sklepu znajdziesz też soczewki, które wyjątkowo upodobali sobie alergicy. Mowa o szkłach jednodniowych ACUVUE, które nie zwiększają dolegliwości związanych z zespołem suchego oka. Ponadto soczewki jednodniowe są miękkie i jednocześnie łatwe w aplikacji. To sprawia, że soczewki ACUVUE dobrze sprawdzają się np. u osób początkujących, które muszą jeszcze nabrać wprawy z zakładaniem soczewek.

ACUVUE – numer jeden

Czy wiesz, że soczewki kontaktowe ACUVUE 1-DAY MOIST® MULTIFOCAL są najczęstszym wyborem konsumentów spośród produktów z kategorii jednorazowych soczewek multifokalnych? To dużo mówi o ich wyjątkowości. Jeśli potrzebujesz niezawodnych soczewek progresywnych, gwarantujemy, że u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Do soczewek polecamy również płyny czyszczące RevitaLens, z zaawansowaną technologią dezynfekującą. Dzięki nim Twoje dwutygodniowe soczewki będą zawsze czyste, a ich noszenie stanie się wyjątkowo komfortowe.