Soczewki kontaktowe Polpharma

Polpharma to największy polski producent leków i wyrobów medycznych. Ponadto Polpharma jest dystrybutorem licznym produktów, w tym tych do pielęgnacji oczu oraz soczewek kontaktowych. Warto wspomnieć tutaj takie marki, jak np. Lacrimal. To producent kropli, które zapewniają ukojenie zmęczonym oraz podrażnionym oczu.

Krople do oczu wrażliwych

Jeśli Twoje oczy są często podrażnione i zmęczone po całym dniu pracy przy komputerze, zastosuj krople do oczu Lacirmal. To preparat łagodzący, wzbogacony o naturalne substancje ochronne. Wśród nich znajdziesz m.in. rumianek, świetlik, oczar oraz zieloną herbatę. Zioła zapewniają działanie odświeżające i kojące, co pozwala przepracowanym oczom szybko wrócić do prawidłowego funkcjonowania. Krople do oczu Lacrima Natura zmniejszają też zaczerwienienie gałek ocznych. Jeśli więc chcesz cieszyć się promiennym spojrzeniem przez cały dzień, warto zadbać o zapas dobrych kropli do oczu.

Soft eye żel do oczu

Jeśli zmagasz się z bardzo dużym przesuszeniem bądź podrażnieniem, postaw na żel do oczu. Taki specyfik produkuje m.in. firma Soft Eye. Żel, w przeciwieństwie do kropli, zapewnia znacznie większy poziom nawilżenia. Zawarty w jego składzie kwas hialuronowy gwarantuje intensywne nawilżenie oka. Dodatkowo może sprzyjać regeneracji tkanki, która uległa urazom i otarciom. Żel przywróci oczom równowagę i pozwoli na cieszenie się komfortowym widzeniem przez cały dzień.

Wśród produktów do oczu od Polpharmy niewątpliwie warto zwrócić również uwagę na suplement diety Super Optic. To kompleksowe wsparcie dla oczu, stworzone z myślą o osobach, których wzrok jest narażony na szczególny wysiłek. Jeśli pracujesz przed komputerem, jesteś kierowcą lub jesteś często wystawiony na działanie silnego promieniowania słonecznego, wzmocnij się odpowiednimi suplementami. Zawarte w Super Optic składniki kompleksowo wspierają funkcjonowanie wzroku. Wśród nich znajdziesz m.in. luteinę, cynk, witaminę B2, niacynę, mangan, miedź, selen czy DHA.