Wyprzedaż!
Original price was: 99,99 zł.Current price is: 91,99 zł.
Wyprzedaż!
Original price was: 290,40 zł.Current price is: 267,17 zł.
Wyprzedaż!
Original price was: 60,90 zł.Current price is: 56,03 zł.
Wyprzedaż!
Original price was: 165,99 zł.Current price is: 152,71 zł.

Jednodniowe soczewki kontaktowe

Wzrok jest jednym z najważniejszych narządów człowieka i z tego względu tak ważne jest, aby prawidłowo o niego dbać. Osoby posiadające wadę wzroku powinny zwrócić na to szczególną uwagę, natomiast w profilaktyce tej pomocny może być wybór odpowiednich soczewek kontaktowych jednodniowych, które cechują się łatwością utrzymania higieny oraz z uwagi na swoje właściwości zapewniają wysoki komfort noszenia.

soczewki kontaktowe jednodniowe
jednodniowe

Soczewki kontaktowe jednodniowe - tak jak wskazuje nazwa - są przeznaczone do użytkowania tylko przez jeden dzień i dzięki temu są najbardziej higienicznym oraz tym samym bezpiecznym rodzajem soczewek dostępnych na rynku. Brak konieczności codziennego czyszczenia ich jest dużym ułatwieniem, co w szczególności docenią bardzo zapracowane osoby lub te, które kupują soczewki swoim dzieciom. Ponadto wybierając soczewki kontaktowe jednodniowe nie musisz martwić się zakupem płynu do soczewek.

Kupno soczewek kontaktowych jednodniowych

jednodniowe
jednodniowe

Nie czekaj i już dziś zamów soczewki kontaktowe jednodniowe za pośrednictwem naszego sklepu! Jako że naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji Klientom, z dużą starannością dbamy o to, aby w naszym asortymencie znalazły się wyłącznie produkty wysokiej jakości. Wykonanie soczewek z najlepszych tworzyw sprawi, że oczy nawet po założeniu ich będą odpowiednio nawilżone oraz tym samym ryzyko wystąpienia problemów takich jak uczucie suchości i dyskomfortu będzie minimalne.

Higiena i ochrona zdrowia oczu na najwyższym poziomie oraz brak konieczności stosowania płynów i akcesoriów to atrybuty, dzięki którym soczewki kontaktowe jednodniowe zyskały ogromne uznanie wśród osób posiadających wadę wzroku. Ponadto szkła dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego to soczewki kontaktowe jednodniowe najbardziej uznanych producentów na rynku. Jesteśmy przekonani, że zagwarantują Państwu wysoki komfort, którego potrzebujecie każdego dnia..

Soczewki kontaktowe jednodniowe

Soczewki jednodniowe to jeden z najpopularniejszych wyborów konsumentów. Wiele osób docenia stosowanie soczewek jednodniowych za wygodę. Dzięki nim nie musisz martwić się o pielęgnację, zagubienie szkieł czy nawet zapominanie o zabraniu płynu pielęgnacyjnego. Zużyte soczewki po prostu wyrzucasz do śmietnika, a rano sięgasz po nową, czystą parę. To zdecydowanie świetna opcja dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie, bez obawy o ewentualne infekcje. Higiena takich soczewek jest naprawdę prosta i bezproblemowa. To idealne rozwiązanie dla osób, które żyją aktywnie i którym zależy na naprawdę wysokim komforcie.

Soczewki jednodniowe – dla kogo?

Wygodę korzystania z soczewek jednodniowych z pewnością docenią wszystkie osoby uprawiające sporty. Jeśli często odwiedzasz siłownię, basen, jeździsz na nartach lub po prostu lubisz podróżować, to soczewki jednodniowe będą najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Można używać ich nawet w miejscach, w których zachowanie higieny jest utrudnione. Wystarczy, że codziennie wyciągniesz soczewki czystymi rękoma ze sterylnego pudełka, a następnie zaaplikujesz je od razu na gałkę oczną. Później wystarczy zdjąć soczewki wieczorem, a następnie wyrzucić je do kosza. Przy odpowiednim umyciu dłoni ryzyko złapania infekcji jest naprawdę minimalne, a to oznacza, że możesz bez problemu korzystać z soczewek nawet w trudnych warunkach.

Soczewki jednodniowe – wygoda stosowania

Kupno soczewek kontaktowych jednodniowych polecamy wszystkim, którym zależy na niezobowiązującym korzystaniu ze szkieł. Jeśli jednego dnia masz ochotę na okulary korekcyjne, żaden problem – po prostu nie otwierasz nowej pary soczewek i tym samym zachowujesz kolejne szkła na przyszłość. Soczewki miesięczne czy dwutygodniowe nie nadają się do stosowania po dłuższym czasie niż ten wskazany na opakowaniu. Soczewki jednodniowe otwierasz w dowolnym momencie (oczywiście pod warunkiem, że data ważności na to pozwala) i korzystasz z nich wtedy, gdy tego potrzebujesz. Możesz używać ich codziennie, możesz też kilka razy w miesiącu – to Twój wybór!