Miesięczne soczewki Ultra – dla kogo?

Soczewki miesięczne od marki ULTRA zostały stworzone z myślą o osobach zmagających się z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. Warto jednocześnie podkreślić, że ULTRA produkuje linię soczewek przeznaczonych dla osób, które doświadczyły starczowzroczności. Prezbiopia, bo tak inaczej nazywa się to zjawisko, wiąże się z pogorszeniem widzenia z bliskich odległości. Ma to związek przede wszystkim ze zmniejszeniem akomodacji oka. Gdy soczewka przestaje pracować prawidłowo, wówczas należy zastosować okulary korekcyjne. Alternatywą dla nich mogą być soczewki dla osób z prezbiopią. Takie szkła znakomicie wspierają codziennie aktywności, do których zalicza się np. czytanie czy korzystanie z komputera.

Soczewki dla osób z prezbiopią

Soczewki dostosowane do osób ze starczowzrocznością powinny być też dobrze nawilżone, by nie przesuszały oka. Na szczęście w soczewkach kontaktowych ULTRA uwzględniono również odpowiedni stopień uwodnienia. To gwarantuje zachowanie komfortu przez cały dzień. Soczewki dla osób z prezbiopią najlepiej kupić w wersji jednodniowej. Wówczas z soczewek można skorzystać w dowolnym momencie, a po upływie dnia oddać je do utylizacji. To wygodna i bezpieczna opcja, doceniana przez osoby, które nie chcą rezygnować ze swoich pasji nawet po 40. roku życia.

Soczewki kontaktowe ULTRA – doskonała jakość widzenia

Nowoczesne soczewki ULTRA to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy spędzają dużo czasu przed ekranami komputerów. Kontakt z monitorem niekorzystnie wpływa na oczy; przed ekranami rzadziej mrugamy, przez co gałka oczna wysusza się szybciej. Stosowanie nieodpowiednich soczewek może też dodatkowo zwiększać dyskomfort. Z tego względu zalecamy stosowanie soczewek nowej generacji, do których zalicza się te od marki ULTRA. Polecamy je również wszystkim, którzy mają stosunkowo wrażliwe oczy i trudno im znaleźć odpowiednie soczewki kontaktowe. ULTRA są wyjątkowo łagodne dla rogówki i gwarantują zminimalizowanie nieprzyjemnych odczuć.