O nas

Od początku naszej działalności pracujemy nad dostarczaniem najwyższej jakości produktów oraz usług poprawiających jakość i komfort widzenia. Naszej oferty nie wyróżniają jedynie atrakcyjne ceny. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie, satysfakcja i zdrowie Klientów.

Naszym przewagę stanowi kompleksowość oferowanych przez nas usług. W tym celu stworzyliśmy sklep internetowy i salon optyczny, dzięki którym soczewki kontaktowe, akcesoria, płyny, okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne są dla naszych Klientów dostępne na wyciągnięcie ręki.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową i stacjonarną, oferujemy różnorodność form płatności i wysyłki, możliwość skorzystania z badania wzroku lub dopasowania soczewek pod okiem specjalisty.

W naszym salonie optycznym przy ul. Puławskiej 71 w Warszawie, dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze każdy pacjent otrzyma profesjonalną pomoc i poradę. Nowym użytkownikom soczewek kontaktowych dobierzemy odpowiedni produkt, nauczymy jak się z nim obchodzić, opowiemy o pielęgnacji. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi bogatej gamie produktów noszenie okularów nie musi być już przykrą koniecznością.

Zapraszamy do nas 🙂

WSPIERAJ POLSKIE FIRMY

polska firma 100%