Soczewki kontaktowe jednodniowe BioTrue

Soczewki jednodniowe od BioTrue to innowacyjna propozycja dla osób, które cenią sobie maksymalny komfort na co dzień. Zaprojektowano je w taki sposób, by nie wysuszały i nie podrażniały oka, ale pozostały wygodne w użytkowaniu nawet przez cały dzień. Co ważne, soczewki kontaktowe jednodniowe wykonano ze specjalistycznego materiału HyperGel, który ma skład zbliżony do ludzkich łez. I właśnie dlatego soczewki pozostają wygodne niezależnie od tego, jakie aktywności wykonujesz.

Soczewki jednodniowe BioTrue – czy warto?

Zdecydowanie tak! To, co wyróżnia soczewki marki BioTrue, to przede wszystkim gwarancja dużej przepuszczalności tlenu. Warto zwracać na to uwagę podczas wybierania modelu soczewek dla siebie. Nieodpowiednie lub zbyt twarde soczewki mogą utrudniać prawidłowy przepływ tlenu. W konsekwencji oko będzie podrażnione, a jakość widzenia pogorszona. Na szczęście przy miękkich soczewkach nie masz tego problemu. BioTrue posiada poziom wody zbliżony do tego, który znajduje się w rogówce. Dzięki temu uczucie komfortu nie zmniejsza się wraz z kolejnymi godzinami użytkowania soczewek. Wygodne opakowanie zawierające 30 sztuk soczewek pozwoli Ci cieszyć się doskonałą jakością widzenia bez konieczności korzystania z okularów nawet przez cały miesiąc.

Dla kogo soczewki jednodniowe?

Soczewki, które należy zmieniać codziennie, poleca się osobom o aktywnym trybie życia. Okulary korekcyjne często uniemożliwiają korzystanie z niektórych sportów, a soczewki zapewnią Ci wygodę. Jednocześnie jednorazowe, zmieniane codziennie soczewki są wygodną opcją dla osób, które żyją dynamicznie. Wersji jednodniowej nie trzeba pielęgnować – po zużyciu soczewki wyrzuca się po prostu do kosza na śmieci. I co ważne, soczewki jednodniowe można zwykle nosić nieco dłużej w ciągu dnia niż te miesięczne. Nawet jeśli planujesz wybrać się na imprezę i wrócić dopiero nad ranem, możesz śmiało postawić na soczewki jednodniowe. Nie będą uwierać i przypominać o sobie przez całą noc!