Wyprzedaż!
Original price was: 94,74 zł.Current price is: 87,16 zł.
Wyprzedaż!
Original price was: 99,99 zł.Current price is: 91,99 zł.
Wyprzedaż!
Original price was: 54,90 zł.Current price is: 50,51 zł.
Wyprzedaż!
Original price was: 290,40 zł.Current price is: 267,17 zł.
Wyprzedaż!
Original price was: 60,90 zł.Current price is: 56,03 zł.
Wyprzedaż!
Original price was: 165,99 zł.Current price is: 152,71 zł.

Alcon – soczewki kontaktowe nowej generacji
Alcon to jeden z czołowych producentów w branży okulistycznej. Początki marki sięgają 1945 roku; tak duże doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawiły, że dziś po produkty Alcon sięgają tysiące użytkowników soczewek. Wielu z nich doceniło specjalistyczny materiał stosowany przez Alcon do produkcji szkieł kontaktowych. Hydrożelowo-silikonowe włókna pozwala oczom na swobodne oddychanie nawet wtedy, gdy nosisz soczewki przez cały dzień. To ważne, ponieważ rogówka nie jest unaczyniona i może czerpać tlen jedynie z powietrza. Tym bardziej należy więc zadbać o soczewki z jak największą przepuszczalnością powietrza, a takie właśnie oferuje Alcon.

Soczewki hydrożelowo-silikonowe

Soczewki wykonane z hydrożelowo-silikonowego materiału nie naruszają struktury oka, dzięki czemu nie wpływają na nadmiernie wysuszanie. To ważne, ponieważ nasze oczy i tak są nieustannie narażone na przesuszenie. Wpływ na to ma m.in. intensywny tryb życia i częsty kontakt z ekranami telewizorów, komputerów czy smartfonów. Suche oczy mogą być też skutkiem palenia papierosów, przebywania w pomieszczeniach z włączoną klimatyzacją czy kontaktu z zanieczyszczonym powietrzem. Warto wiedzieć, że nieprawidłowe korzystanie z soczewek lub używanie takich, które nie zapewniają odpowiedniej przepuszczalności tlenu może dodatkowo sprzyjać podrażnieniu. Przy stosowaniu soczewek kontaktowych Alcon nie musisz martwić się o dyskomfort. Hydrożelowo-silikonowe soczewki znakomicie dopasowują się do kształtu oka, a przy tym zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia przez cały dzień.

Soczewki nawilżające dla oczu wrażliwych

 Część produktów od Alcon została wyposażona w innowacyjną technologię. To właśnie dzięki niej soczewki są w stanie wytwarzać niewielką ilość płynu przy każdym mrugnięciu. Płyn ze składem zbliżonym do filmu łzowego idealnie dba o nawilżenie, co z pewnością docenią osoby zmagające się z zespołem suchego oka. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach tej marki, napisz do nas!

Sklep 2soczewki.pl oferuje bardzo duży wybór soczewek kontaktowych Alcon Ciba Vision. Jeśli cenisz produkty tej marki, zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Wśród naszych propozycji czekają na Ciebie m.in. soczewki klasyczne, multifokalne, dla astygmatyków oraz szkła kolorowe. Wybierz model dopasowany do Twoich potrzeb i ciesz się komfortem zarówno na co dzień, jak i od święta!

Soczewki Alcon Ciba Vision – dlaczego warto?

Producent soczewek Alcon oferuje jakość, obok której trudno przejść obojętnie! Regularni użytkownicy soczewek wiedzą, że korzystaniu z nakładek korekcyjnych czasem kojarzą podrażnienia. Mowa tu zwłaszcza o soczewkach starszych generacji, które przez brak nawilżenia mogły zwiększać dyskomfort. Na szczęście soczewek Alcon Ciba Vision to nie dotyczy! Nowoczesne soczewki wyposażone w system nawilżający gwarantują stopniowe uwalnianie płynu. Dzięki temu utrzymują film nawilżający na powierzchni soczewki i nie doprowadzają do podrażnienia gałki ocznej. Soczewki można z powodzeniem nosić nawet przez cały dzień. Ze szkłami kontaktowymi Alcon stawiasz na wygodę i doskonałą jakość widzenia zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Jakie soczewki wybrać?

Dobór soczewek warto zawsze konsultować indywidualnie z lekarzem specjalistą. Firma Alcon oferuje bardzo różne soczewki, dostosowane do potrzeb osób z odmiennymi problemami. W ofercie znajdziesz m.in. soczewki dla osób ze starczowzrocznością, a także z astygmatyzmem. Dodatkowo Alcon zapewnia też opakowania o różnej pojemności, od 6 do nawet 90 sztuk. Nie musisz martwić się o zbyt duże lub zbyt małe opakowania. Teraz możesz zamówić dokładnie takie ilości, jakich potrzebujesz! Jeśli masz jakiekolwiek pytania do oferty lub potrzebujesz pomocy przy dobraniu soczewek kontaktowych Alcon, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści służą pomocą wszystkim zainteresowanym! Sprawdź szczegóły w zakładce kontakt oraz informacje na podstronie „warto wiedzieć”. Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie wątpliwości!