Johnson&Johnson soczewki kontaktowe

Johnson&Johnson to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm zarówno wśród branży kosmetycznej, jak i medycznej. Obecnie koncern skupia wokół siebie kilkanaście topowych marek, w tym tych specjalizujących się w produkcji soczewek kontaktowych. Do koncernu Johnson&Johnson należy m.in. znana i rozpoznawalna marka soczewek ACUVUE®.

Jednodniowe soczewki kontaktowe Johnson&Johnson

Wśród najpopularniejszych soczewek kontaktowych od tej marki niewątpliwie prym wiodą jednodniowe soczewki od ACUVUE®. Wpływa na to kilka kwestii. Po pierwsze, soczewki jednodniowe ACUVUE® zostały zaprojektowane w taki sposób, by przypominały naturalną fizjologię oka. Dzięki temu szkła nie naruszają filmu łzowego i pozostają dobrze nawilżone przez cały dzień. Dzięki temu unikasz podrażnień czy dyskomfortu podczas noszenia soczewek nawet wtedy, gdy pracujesz przed komputerem.

Jednocześnie warto pamiętać, że soczewki jednodniowe są najlepszym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na wygodzie. W przeciwieństwie do soczewek miesięcznych, te jednodniowe nie wymagają codziennego czyszczenia. Soczewki jednodniowe po dniu noszenia wystarczy wyrzucić do śmietnika, a rano sięgnąć po nową parę. To zdecydowanie komfortowe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o maksymalne bezpieczeństwo. Ponadto soczewki jednodniowe często doceniają osoby podróżujące, a także te, które prowadzą aktywny tryb życia. Nie musisz martwić się o zgubienie czy dokładne czyszczenia soczewek. Wystarczy, że sięgniesz codziennie po nową parę szkieł i możesz cieszyć się komfortowym widzeniem w każdym miejscu!

Soczewki silikonowo-hydrożelowe ACUVUE®

Dlaczego warto wybrać soczewki silikonowo-hydrożelowe? Ponieważ takie szkła wyróżniają się doskonałą przepuszczalnością tlenu. To ma niebagatelne znaczenie dla rogówki oka. Zbyt ciasne soczewki lub takie o zbyt słabej jakości mogą blokować przepływ tlenu, co skutkuje poważnymi konsekwencjami dla rogówki. Z soczewkami silikonowo-hydrożelowymi ACUVUE® nie musisz się o to martwić!