Szkła kontaktowe CooperVision

Poznaj CooperVision! To wiodący producent szkieł kontaktowych, dzięki którym możesz codziennie cieszyć się doskonałą jakością widzenia. Wśród oferty marki nie brak produktów specjalistycznych, dostosowanych do różnych potrzeb klientów. Szeroka gama gwarantuje, ze odnalezienie spersonalizowanych soczewek nie będzie żadnym problemem. Sprawdź produkty od CooperVision! W sklepie ze szkłami kontaktowymi online czekają na Ciebie między innymi soczewki dla krótkowidzów i dalekowidzów czy soczewki miesięczne. Ponadto posiadamy też linię Proclear® dla tych, którzy zmagają się ze zbyt dużą suchością oczu.

Soczewki dla suchych oczu

Proclear® to odpowiedź na poszukiwania osób, które mimo prawidłowej pielęgnacji soczewek nadal zmagają się z podrażnioną gałką oczną. Te specjalistyczne szkła kontaktowe od CooperVision gwarantują utrzymanie nawodnienia nawet w 96% przez cały czas korzystania z soczewek. Co ważne, wykonano je z materiału hydrożelowego o wysokiej jakości. To gwarantuje, że soczewki są odpowiednio uwodnione i neutralne dla oka. Proclear® pozostają odporne na wysychanie w ciągu dnia. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nawet przy codziennym korzystaniu z soczewek objawy zespołu suchego oka nie będą postępować, a nawet mogą się zmniejszyć.

Soczewki kontaktowe CooperVision online

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym produktami od CooperVision. Jeśli poszukujesz soczewek miesięcznych, sprawdź serię Biofinity. To soczewki stworzone w technologii Aquaform®, która dba o dobre nawilżenie i zapewnienie komfortu oczom. Dzięki temu nie musisz stosować w ciągu dnia dodatkowych kropli nawilżających po to, by utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia. Soczewki Biofinity można kupić w wersji klasycznej, torycznej i multifokalnej. W ofercie znajdziesz też soczewki Energys, odpowiednie dla osób, które pracują przed ekranami i są narażone na dodatkowe zmęczenie oczu. Dzięki odpowiednim soczewkom nie musisz martwić się o obciążoną akomodację i nadmierną suchość.