Akcesoria do soczewek w sklepie online

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu 2soczewki.pl. Oferujemy duży wybór akcesoriów, w tym pojemników na soczewki czy chusteczek nawilżanych do czyszczenia okularów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że codzienna higiena soczewek jest ważna dla zdrowia. W trosce o komfort naszych klientów, zapewniamy również płyn do czyszczenia soczewek BLICKER. Ten uniwersalny środek nadaje się zarówno do czyszczenia soczewek plastikowych, jak i szklanych z powłokami antyrefleksyjnymi. Co ważne, płyn można też stosować do czyszczenia obiektywów aparatów fotograficznych czy kamer.

Jak czyścić soczewki kontaktowe?

Prawidłowa pielęgnacja soczewek kontaktowych przedłuża ich żywotność i gwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Dlatego właśnie o soczewki należy dbać codziennie! W tym celu używa się płynu do czyszczenia soczewek okularów. Przydatne są również pojemniki na soczewki, w których można bezpiecznie przechowywać sprzęt. Pudełko na soczewki zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz drobnoustrojami. Niewielkie rozmiary sprawiają, że pudełeczko bez problemu zmieści się do torebki czy małej torby podróżnej.

Jak dbać o okulary?

Okulary korekcyjne to kolejny gadżet, który należy pielęgnować codziennie, by zapewnić sobie dobrą jakość widzenia. Osobom noszącym okulary polecamy nasze chusteczki nawilżane do czyszczenia okularów. Wykonano je z materiałów o znakomitej jakości, dzięki czemu nie ścierają powierzchni antyrefleksyjnej. Polecamy też chusteczki do czyszczenia smartfonów, monitorów czy aparatów fotograficznej. Świetnie radzą sobie z czyszczeniem sprzętu, ponieważ nie zostawiają smug i gwarantują ekspresowe usunięcie brudu z powierzchni.

Czyszczenie soczewek kontaktowych

Zadbaj o prawidłowe czyszczenie soczewek kontaktowych jeszcze dziś! Gwarantujemy dostawę asortymentu w 24-48 godzin. Dzięki temu szybko uzupełnisz zapas płynu do soczewek, chusteczek czy samych soczewek kontaktowych. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz też jednorazowe maseczki ochronne oraz płyn przeciw parowaniu okularów.