Wyprzedaż!
Original price was: 94,74 zł.Current price is: 87,16 zł.
Wyprzedaż!
Original price was: 54,90 zł.Current price is: 50,51 zł.

Air Optix – soczewki kontaktowe miesięczne

Markę Air Optix znają wszyscy, którzy lubią korzystać z miesięcznych soczewek kontaktowych. To soczewki wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego, który dobrze nawilża powierzchnię oka i zapobiegają jej wysuszeniu. Co ważne, soczewki miesięczne Air Optix wyróżniają się też optymalną przepuszczalnością tlenu. To wpływa na lepszy komfort użytkowania szkieł. Soczewki pozostają wygodne nawet przez cały dzień!

Soczewki miesięczne – dla kogo?

Soczewki kontaktowe miesięczne będą dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą nieco zaoszczędzić. W przeciwieństwie do soczewek jednodniowych, te miesięczne są nieco tańsze, choć oczywiście wymagają większej pielęgnacji. Soczewki miesięczne należy codziennie czyścić za pomocą specjalistycznego płynu. Pozwala on na dokładne oczyszczenie soczewek z zanieczyszczeń oraz z tzw. nalotów białkowych.

Wygodne stosowanie soczewek miesięcznych

Osoby, które regularnie korzystają z soczewek miesięcznych, wskazują na ich wiele zalet. Wśród nich prym wiedzie komfort i możliwość realizowania wielu aktywności. Z soczewkami uprawianie sportów nie stanowi żadnego problemu! Niestety, okulary korekcyjne bywają utrudnieniem podczas niektórych aktywności. Soczewki pozwalają z kolei na cieszenie się ulubionymi zajęciami bez ograniczeń. Dodatkowo można zabierać je ze sobą praktycznie wszędzie. Małe pudełeczko z soczewkami kontaktowymi nie przeszkadza nawet w bagażu podręcznym.

Soczewki miesięczne – dlaczego warto?

Jeśli szukasz soczewek dla siebie, sprawdź te od Air Optix. Bardzo dobrze współpracują z oczami, nie przesuszają ich oraz nie podrażniają. Dzięki temu soczewkami można cieszyć się przez cały miesiąc, a po upływie trzydziestu dni wymienić je na nową parę. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zmieniać swojego trybu życia nawet mimo wady wzroku. Air Optix oferuje również soczewki multifokalne oraz te dla astygmatyków. Ponadto wśród asortymentu czekają na Ciebie również soczewki kolorowe, idealne dla osób, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem.