101,84 

Bausch + LOMB – komfortowe soczewki kontaktowe

Szukasz wygodnych soczewek kontaktowych? Postaw na produkty od marki Bausch + Lomb! To bezkompromisowy wybór dla tych, którzy chcą zaufać długiemu doświadczeniu. Czy wiesz, że początki tej firmy sięgają aż 1853 roku? I choć od tamtej pory wiele zmieniło się zarówno w okulistyce, jak i w technologii produkcji, to jedno jest niezmienne: najwyższa jakość i perfekcja, które pozwalają Bausch + Lomb tworzyć jedne z najlepszych produktów na rynku.

Soczewki kontaktowe sklep online

Jeśli chcesz zamówić wygodne soczewki kontaktowe, sprawdź ofertę naszego sklepu! Dla naszych klientów przygotowujemy zróżnicowaną ofertę, w której nie brak soczewek dopasowanych do Twoich potrzeb. Aktualnie znajdziesz u nas soczewki marki Bausch+Lomb w wersji progresywnej, a także dla astygmatyków.

Bausch+Lomb – nie tylko soczewki

Co ważne, Bausch+Lomb dba nie tylko o produkcję znakomitych soczewek kontaktowych, ale również płynów pielęgnacyjnych. Te drugie stworzono z myślą o bezpieczeństwie osób, które stosują na przykład soczewki miesięczne. Płyny pielęgnacyjne Bausch+Lomb osiągają pH zbliżone do odczynu łez, dzięki czemu dobrze współpracują z oczami i pozostawiają je nawilżonymi przez cały dzień. Ponadto wielofunkcyjne płyny do pielęgnacji doskonale radzą sobie z usuwaniem osadów białkowych. Jednocześnie środek do soczewek zapobiega tworzeniu się nowych osadów, dzięki czemu soczewki zapewniają dobrą widoczność przez cały dzień.

Producent soczewek kontaktowych Bausch+Lomb

Dziś soczewki nie muszą już oznaczać dyskomfortu i bólu gałek ocznych pod koniec dnia. Wygodne szkła kontaktowe silikonowo-hydrożelowe to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku. W połączeniu ze specjalistycznym płynem do pielęgnacji soczewek stworzą zestaw, który pozwoli Ci perfekcyjnie zadbać o oczy wszędzie tam, dokąd tylko pojedziesz. Postaw na zaawansowaną pielęgnację dzięki wielofunkcyjnemu płynowi do soczewek! Koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą produktów marki Bausch+Lomb w naszym sklepie internetowym.