PureVision 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 3 szt.

114,90 


3 sztuk w opakowaniu
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Wyczyść
SKU: MPUR2HP03.

Opis produktu

PureVision® 2 HD for Presbyopia to miesięczne soczewki progresywne firmy Bausch & Lomb.

Opis soczewek:

PureVision® 2 HD for Presbyopia to stworzone z największą precyzją soczewki progresywne wykonane są z materiału Balafilcon A. W nowoczesnej konstrukcji soczewek PureVision® 2 HD For Presbyopia zastosowano optykę 3-Zone Progresive Design™. Ma ona na celu wyszczególnienie sfery pośredniej. Dzięki temu możliwe jest perfekcyjne widzenie jednocześnie z bliska i na odległościach pośrednich. Utrzymano przy tym doskonałą jakość widzenia do dali.

Przy produkcji soczewek PureVision® 2 HD for Presbyopia skorzystano z technologi Comfort Moist™. Zapewnia ona uzyskanie cieńszej konstrukcji soczewek. Dodatkowo zaokrąglone, cienkie krawędzie soczewek umożliwiają łagodną interakcję soczewki z powiekami. Eliminuje to ryzyko podrażnień. Środek nawilżający umieszczony w blistrze pozwala na utrzymanie unikalnych właściwości soczewek.

Soczewki PureVision® 2 HD for Presbyopia posiadają wysoką przepuszczalność tlenu na poziomie 130 (Dk/t). Przewyższają typowe soczewki progresywne o miesięcznym trybie noszenia. Połączenie wszystkich tych cech gwarantuje uzyskanie pełnego komfortu noszenia począwszy od momentu założenia soczewek przez cały dzień ich użytkowania.

Komu przeznaczone są soczewki PureVision® 2 for Presbyopia? 

Soczewki PureVision® 2 HD for Presbyopia zaprojektowano z myślą o osobach cierpiących na presbiopię (starczowzroczność), które preferują soczewki miesięczne bez konieczności ich codziennej pielęgnacji. Soczewki progresywne PureVision® 2 for Presbyopia można nosić przez okres 30 dni w trybach: dziennym, ciągłym lub mieszanym. W związku z tym sposób ich używania jest dostosowywany w zależności od potrzeby użytkownika soczewek.

Jak pielęgnować soczewki PureVision® 2 HD for Presbyopia:

W przypadku stosowania soczewek progresywnych PureVision® 2 HD for Presbyopia, dużą zaletą jest brak konieczności dodatkowej pielęgnacji, pod warunkiem, że są one używane w trybie ciągłym. W innym przypadku należy je czyścić oraz przechowywać w płynie pielęgnacyjnym.

Addycja:
LOW: +0,75 do +1,50
HIGH: +1,75 do +2,50

Dodatkowe informacje

sztuk w opakowaniu

3

Producent

Baush & Lomb

Czas dostawy

7-10 dni roboczych

Tryb Noszenia

miesięczne

Krzywizna

8.6

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “PureVision 2 HD for Presbyopia (Multifocal) 3 szt.”