Soczewki kontaktowe ProClear – dla suchych oczu

Masz problem z nawracającą suchością oczu? Dzięki soczewkom kontaktowym ProClear możesz zapomnieć o tym raz na zawsze. Zaawansowana technologia PC sprawia, że soczewki pozostają odpowiednio nawilżone przez cały dzień. Dzięki temu oczy nie stają się bardziej wrażliwe i podatne na dyskomfort nawet pod wieczór. Soczewka w żaden sposób nie zwiększa uczucia suchości czy nie powoduje podrażnień.

Soczewki asferyczne – dlaczego warto?

To, co wyróżnia soczewki asferyczne, to przede wszystkim ich kształt. Takie soczewki doskonale dopasowują się do powierzchni oka, przez co gwarantują uzyskanie maksymalnie wyraźnego obrazu. Polecamy tę opcję wszystkim, u których klasyczne soczewki sferyczne nie sprawdziły się na co dzień. Te drugie są zwykle dobrą opcją dla osób zmagających się z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. Jeśli jednak oprócz wyżej wymienionych wad towarzyszy Ci też astygmatyzm, wypróbuj soczewki asferyczne od ProClear. Idealnie eliminują wszelkie zniekształcenia obrazu. Jednocześnie poprawiają kontrast widzenia, co jest ważne zwłaszcza w godzinach wieczornych. Soczewki asferyczne to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla astygmatyków, ale też dla osób z nietypowymi wadami, u których zwykłe soczewki nie zdają egzaminu.

Soczewki jednorazowe czy miesięczne?

Wśród oferty ProClear czekają na Ciebie zarówno soczewki jednorazowe, jak i miesięczne. Pierwsza opcja jest dobra dla osób, które nie lubią zajmować się codzienną dezynfekcją soczewek i chcą wybrać najbardziej wygodną opcję. Soczewki jednorazowe ProClear z pewnością są dobrym wyborem dla osób aktywnych. Jeśli często podróżujesz i uprawiasz sporty, a na dodatek zdarza Ci się zgubić soczewki, to na pewno szkła do codziennej zmiany będą lepszą opcją. Jeśli natomiast nie przeszkadza Ci codzienna dezynfekcja i wolisz wybrać opcję bardziej przyjazną dla środowiska, to soczewki miesięczne będą strzałem w dziesiątkę. Ich dużą zaletą jest specjalistyczny materiał imitujący ludzkie oko. Dzięki niemu soczewka idealnie dopasowuje się do powierzchni gałki ocznej, a jednocześnie zapobiega nadmiernemu wysuszeniu.