Miesięczne soczewki PureVision

Szukasz wygodnych, miesięcznych soczewek kontaktowych? Dobrze trafiłeś! Soczewki PureVision stworzono ze starannie wyselekcjonowanego materiału, który zapewnia najbardziej opływowy kształt. Dzięki temu soczewka doskonale dopasowuje się do powierzchni oka i jednocześnie zapobiega nadmiernemu tarciu. To sprawia, że szkło nie tylko nie podrażnia oczu, ale też zapewnia komfort przez cały dzień. Zaawansowana technologia gwarantuje utrzymanie doskonałego poziomu nawilżenia oka nawet wtedy, gdy spędzasz długie godziny przed komputerem. Teraz nie musisz już wybierać między wyraźnym widzeniem a nawilżonymi oczami. Możesz mieć obie te rzeczy dzięki wygodnym, miesięcznym soczewkom PureVision!

Rodzaje soczewek – co wybrać?

Wśród oferty produktów marki PureVision nie zabrakło specjalistycznych soczewek, odpowiednich dla osób, które zmagają się z różnymi wadami wzroku. I dlatego właśnie w naszym sklepie znajdziesz m.in. soczewki toryczne, polecane osobom zmagających się z astygmatyzmem.

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego astygmatycy potrzebują specjalnych soczewek? Ma to związek z lekko zmienionym kształtem soczewki, który dla osób zmagających się z astygmatyzmem jest niezmiernie ważny. Soczewka toryczna ma kształt, który przywodzi na myśl rozcięty na pół obwarzanek. Ta właściwość soczewek pozwala osiągnąć doskonałą jakość widzenia nawet u osób zmagających się z astygmatyzmem.

Wśród oferty soczewek kontaktowych marki PureVision nie zabrakło też wersji multifokalnej. Soczewki PureVision® 2 HD for Presbyopia to soczewki stworzone z myślą o osobach zmagających się ze starczowzrocznością. Prezbiopia, bo tak również nazywa się pogorszenie widzenia, dotyczy większości osób po 40. roku życia. Ma to związek ze zmniejszoną akomodacją oka; niestety, wraz z wiekiem jego elastyczność spada, a to wiąże się z pogorszeniem wzroku. Soczewki multifokalne są idealne dla osób, które przez całe życie cieszyły się dobrą ostrością widzenie, ale niestety po czterdziestce zaczęły mieć problem z odczytywaniem poszczególnych słów.