1. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku „O ochronie danych osobowych” informujemy, że dane osobowe klientów są wprowadzane do bazy danych sklepu 2soczewki.pl.  Dane przekazywane przez klientów w trakcie rejestracji mogą być wykorzystywane przez 2soczewki.pl w celu realizacji zamówień składanych przez klientów, jak również do wewnętrznych celów 2soczewki.pl dotyczących ewidencjonowania sprzedaży i klientów sklepu internetowego czy też przygotowywania dokumentów do celów rozwoju firmy. O ile klient wyrazi na to zgodę podczas rejestracji dane przekazane przez klienta mogą być również wykorzystywane do przesyłania przez 2soczewki.pl informacji handlowej dotyczącej oferty, promocji i konkursów. Administratorem danych osobowych jest firma:

2soczewki.pl Sp. z o.o.,
ul. Puławska 71,
02-595 Warszawa
REGON: 146803591
NIP: 5213652976

2. Osoby, które zapisały się do newslettera, będą otrzymywały tylko newsletter sklepu. Użytkownik 2soczewki.pl, który nie zażyczył sobie otrzymywania newslettera, nigdy nie otrzyma niezapowiedzianej wiadomości. Osoba, która nie chce otrzymywać newslettera, będzie otrzymywała tylko e-maile, które są ściśle powiązane z jej zamówieniami.

3. Użytkownik 2soczewki.pl może poprosić o usunięcie własnego konta w sklepie. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych.

4. W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego obowiązującą od dnia 22 marca 2013 prosimy o zapoznanie się z naszą podstroną informującą o stosowaniu przez nasz serwis plików cookies /polityka-cookies/.