Soczewki kontaktowe Horien

Markę Horien wyróżnia bogata oferta, która pozwala na precyzyjnie dopasowanie soczewek do Twojego stylu życia. W naszym sklepie znajdziesz między innymi komfortowe soczewki jednodniowe, soczewki asferyczne oraz soczewki hydrożelowe.

Soczewki dla początkujących – co wybrać?

Produkty marki Horien będą zdecydowanie najlepszym wyborem dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z noszeniem soczewek. Dlaczego? Soczewki EasyDay posiadają lekko niebieskawe zabarwienie, które nie wpływa na zmianę koloru tęczówki, ale jednocześnie ułatwia zakładanie i zdejmowanie soczewki. Dzięki temu szybciej nabierzesz wprawy podczas pierwszych miesięcy stosowania soczewek. Oczywiście, soczewki EasyDay mogą być z powodzeniem stosowane też przez doświadczonych użytkowników soczewek. Nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z nich również na późniejszych etapach. Nadal pozostaną wygodne i świetne dopasowane.

Krople do oczu a soczewki

Czy wiesz, że nie wszystkie krople do oczu można łączyć z jednoczesnym korzystaniem z soczewek? Ma to związek z konserwantami zawartymi w preparatach nawilżających oczy. Takie krople mogą później wnikać w soczewkę i podrażniać oko. To ważne, by podczas korzystania z soczewek używać tylko takich kropli, które zapewnią komfort i bezpieczeństwu. Horien zadbało również o osoby, które nie są w stanie funkcjonować prawidłowo bez codziennej aplikacji kropelek. Specjalistyczne krople do oczu Aqua Comfort zapewniają maksymalny komfort wszystkim, którzy zmagają się z przemęczonymi i podrażnionymi oczami. To ważne, by dbać o nawilżenie gałek ocznych zwłaszcza wtedy, gdy spędzasz dużo czasu przed komputerem. Kontakt z ekranem sprawia, że mrugamy rzadziej niż zwykle, a stąd już krótka droga do przesuszenia oczu. Na szczęście z wygodnymi kroplami do oczu Horien możesz zapomnieć o tym problemie raz na zawsze. Pamiętaj – przy stosowaniu soczewek nie musisz rezygnować z dobrych kropli do oczu! Dzięki nim zadbasz o dodatkowe nawilżenie.