101,84 

Soczewki kontaktowe miesięczne

Poszukujesz wysokiej jakości soczewek kontaktowych miesięcznych, które z uwagi na swoje właściwości zapewnią bezpieczeństwo ich użytkowania, a jednocześnie będą w atrakcyjnej cenie? Jeżeli odpowiedziałeś na to pytanie twierdząco to warto, abyś przyjrzał się przygotowanej przez nas ofercie. Soczewki kontaktowe miesięczne znajdujące się w naszym asortymencie spełniają wszystkie te warunki - jako że pochodzą od najlepszych, cieszących się dużym uznaniem producentów na rynku, dają gwarancję wysokiego komfortu noszenia oraz wykonania z najlepszych, dostępnych materiałów.

soczewki kontaktowe miesięczne

Soczewki kontaktowe miesięczne

Pierwszy wybór soczewek przed Tobą i nie wiesz, jaki model wybrać? W naszym sklepie czekają na Ciebie m.in. soczewki jednodniowe, dwutygodniowe czy miesięczne. Te ostatnie są najlepszym wyborem dla osób, które planują korzystać z soczewek codziennie, a nie tylko kilka razy w miesiącu. Dodatkowo soczewki miesięczne z pewnością są też ulgą dla portfela – ich całkowity koszt jest znacznie mniejszy od kosztu soczewek jednodniowych.

Soczewki miesięczne – co musisz o nich wiedzieć?

Soczewki miesięczne wyróżnia przystępna cena i duża dostępność. W sklepie internetowym 2soczewki znajdziesz szkła miesięczne od licznych, renomowanych marek. Duży wybór gwarantuje, że dobór soczewek najlepiej dopasowanych do Twoich oczu nie będzie żadnym problemem! Do soczewek warto też domówić preparaty czyszczące. To niezbędny asortyment dla każdej osoby korzystającej ze szkieł kontaktowych. Soczewki miesięczne muszą być czyszczone codziennie. To bardzo ważne, by nie zaniedbywać pielęgnacji. W przeciwnym wypadku szkła mogą nie tylko szybko stać się niekomfortowe, ale też niebezpieczne dla zdrowia. Regularne czyszczenie soczewek miesięcznych sprawia, że ze szkieł można spokojnie korzystać przez 30 dni z zachowaniem pełnego komfortu.

Jak pielęgnować soczewki miesięczne?

Na pewno warto pamiętać o wyborze specjalistycznych płynów czyszczących, dzięki którym dbanie o soczewki będzie łatwe i przyjemne. Dobre, wielofunkcyjne płyny najpierw starannie dezynfekują soczewki, a później działają nawilżająco oraz regenerująco. Efekt? Soczewki są w doskonałym stanie i bez problemu można korzystać z nich przez cały miesiąc. Jeśli nie wiesz, na jaką markę warto postawić w pierwszej kolejności, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół pomoże Ci dobrać odpowiednie soczewki oraz płyny od pielęgnacji. Pamiętaj jednak, że zanim zdecydujesz się na szkła kontaktowe, powinieneś skonsultować to z okulistą. Uprzednie przejście przez badania wzroku zapewni Ci bezpieczeństwo! Przy korzystaniu z soczewek to bardzo ważne – powinny być one dobierane nie tylko pod wadę wzroku, ale również pod indywidualne predyspozycje.