Krople do oczu nawilżające

Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie przed ekranami  bez stosowania kropli nawilżających do oczu. To dzięki nim jesteśmy w stanie czuć się komfortowo przez cały dzień, nawet wtedy, gdy spędzamy czas przy komputerach. Warto mieć krople do oczu zawsze pod ręką! Nie da się ukryć, że są ogromnym wsparciem dla osób, które muszą dbać o wzrok ze szczególną uwagą.

Dobre krople do oczu bez recepty

Co istotne, dobre krople do oczu można kupić nawet bez recepty. W naszym sklepie znajdziesz najbardziej doceniane marki kropli, w tym Starazolin, Blink Intensive, Herbal Eye czy Horien.

Z kropli do oczu na co dzień może korzystać tak naprawdę każdy. Zaleca się, by używały ich m.in. osoby noszące soczewki kontaktowe. Krople zadbają o prawidłowe funkcjonowanie oczu i przywrócą im odpowiednie nawilżenie. Dodatkowo krople są też bardzo ważne dla osób pracujących w biurach oraz przed komputerami. Taka praca sprzyja rozwojowi zespołu suchego oka. Nawilżanie polecamy również wszystkim, którzy pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach. Niestety, klimatyzacja sprawia, że powietrze jest bardziej suche niż zwykle, a to sprzyja szybszemu wysuszaniu się śluzówki.

Jak dbać o oczy?

Krople do oczu to tylko jedna z rzeczy, które doraźnie wspierają funkcjonowanie wzroku. Warto też pamiętać o stosowaniu zdrowej diety oraz o wspomaganiu się suplementami. To niezmiernie ważne zwłaszcza dla osób, których wzrok jest przeciążony na przykład przez pracę przy komputerze.

Takim osobom polecamy wspomaganie się na przykład suplementami od SuperOptic. W ich składzie znajdziesz między innymi luteinę i zeaksantynę, czyli substancje wspomagające prawidłowe funkcjonowanie wzroku. Dodatkowo suplement wzbogacono również o cynk, witaminy B2, A, C, a także selen, mangan czy witaminę B12. Wszystkie te związki świetnie wpływają na zdrowie oczu. Polecamy je nie tylko osobom, które spędzają dużo czasu przed komputerami, ale też wszystkim prowadzającym pojazdy w godzinach wieczornych.

Oczywiście, przy wyborze kropli do oczu również warto zwracać uwagę na składy. Bardzo polecamy krople łagodzące, wzbogacone na przykład o kwas hialuronowy. To naturalny i bezpieczny składnik, który długo utrzymuje się na powierzchni oka i zapewnia maksymalny komfort przez cały dzień.

Syndrom suchego oka – jak nawilżać oczy?