Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Usługi

Czy wiesz, że 2soczewki to nie tylko sklep internetowy, ale również salon optyczny w Warszawie? W naszym punkcie możesz skorzystać z profesjonalnego badania wzroku, w trakcie którego zapewnimy dobór korekcji okularowej. A jeśli jesteś zainteresowany dobraniem soczewek, to nic straconego. Nasz wykwalifikowany optometrysta przeprowadzi niezbędne badania. W tym m.in. badanie refrakcji, badanie przedniego odcinka dna oka, dobór soczewek, a także naukę ich zakładania oraz zdejmowania. Wizyta u naszego specjalisty w salonie optycznym w Warszawie to najlepszy sposób na przygotowanie się do noszenia soczewek.

Salon optyczny w Warszawie

Dlaczego warto wybrać nasz salon? Ponieważ posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam wykonanie profesjonalnego, komputerowego badania wzroku. Dodatkowo w ramach usługi zapewniamy naszym klientom płyn do pielęgnacji, zestaw soczewek oraz wizytę kontrolną gratis.

Jeśli masz już dość okularów korekcyjnych, to najwyższa pora na wizytę u optometrysty. Dzięki bezbolesnemu badaniu dowiesz się wszystkiego o funkcjonowaniu swojego wzroku. To z kolei ułatwi dobranie prawidłowych soczewek.

Dlaczego wizyta w salonie optycznym w Warszawie jest tak ważna? Ponieważ nieprawidłowo dobrane soczewki mogą przyczynić się do późniejszych problemów. Warto pamiętać, że każde oko może mieć inną krzywiznę rogówki. Odpowiednio dobrana soczewka uwzględnia tą krzywiznę, dzięki czemu szkiełko nie naciska zbyt mocno na rogówkę. Jeśli jednak soczewki dobrano bez konsultacji ze specjalistą, to nie istnieje szansa, że mogą zaszkodzić oczom. Skutkiem tego będą stany zapalne, niedotlenienie rogówki, a nawet problemy z widzeniem.

Dzięki wizycie u specjalisty nie będziesz musiał martwić się o nieprzyjemne objawy. Optometrysta dokładnie zmierzy Twoje gałki oczne i poleci Ci dopasowane soczewki. To najlepszy sposób na to, by korzystać ze szkieł kontaktowych w bezpieczny i komfortowy sposób. Jeśli chciałbyś umówić się na spotkanie w naszym salonie optycznym w Warszawie, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!