Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Eye See – płyny do miękkich soczewek kontaktowych

Płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych Eye See cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów. Z całą pewnością to zasługa starannie opracowanej formuły preparatu, który zapewnia komfort widzenia oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Warto wiedzieć, że płyny do soczewek powinny zapewniać wszechstronną pielęgnację. Oznacza to, że muszą nie tylko dobrze wyczyścić soczewki z osadów białkowych, ale też zdezynfekować je, by usunąć bakterie, wirusy czy pierwotniaki.

Preparat do dezynfekcji soczewek Eye See

Dlaczego dezynfekcja jest tak istotna? Ponieważ jeśli gałka oczna będzie miała przez cały dzień kontakt z nieprawidłowo wyczyszczoną soczewką, to szkło może nie tylko doprowadzić do dyskomfortu i zaczerwienienia, ale nawet do infekcji. Dlatego tak ważne jest, by stosować preparaty dbające o staranną dezynfekcję. Z drugiej strony jednak płyn do soczewek powinien być stosunkowo delikatny, a przede wszystkim musi działać nawilżająco. To niezwykle ważne dla powierzchni wrażliwej gałki ocznej.

Płyny do soczewek miękkich Eye See

Płyny do soczewek Eye See wyróżniają wszystkie te cechy. Są łagodne, ale jednocześnie skuteczne. Dodatkowo w ich składzie znajdziesz hialuronian sodu. To polimer, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Jego nawilżająca funkcja sprawdza się też w płynie do soczewek. Nie dość, że szkła są dobrze oczyszczone, to jeszcze pozostają nawilżone, dzięki czemu zapewniają komfort oczo nawet przez cały dzień.

Co ważne, płyn do soczewek Eye See wyróżnia się farmaceutyczną formułą, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo podczas stosowania. W naszym sklepie znajdziesz preparaty do czyszczenia soczewek o pojemności 100 i 360 ml. Mniejsza pojemność świetnie sprawdza się w podróży, za to z większej warto korzystać w domu – dzięki temu zyskasz pewność, że posiadasz odpowiednią ilość preparatu do czyszczenia Twoich soczewek. Bezpieczeństwo przede wszystkim! Postaw na markę Eye See i ciesz się komfortowym widzeniem na co dzień, a nie tylko od święta.