SATYSFAKCJA GWARANTOWANA ALBO ZWROT PIENIĘDZY

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA ALBO


ZWROT PIENIĘDZY

JAKOŚĆ, KTÓRA PRZEKONUJE!

Soczewki kontaktowe ACUVUE® mogą zapewnić wyjątkowy komfort, jakość widzenia i zdrowie oczu. Noszą je miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie. Mamy nadzieję, że Ty również docenisz ich unikalne zalety. Jeśli jednak z jakichkolwiek powodów uznasz, że nie jest to produkt dla Ciebie, zwrócimy Ci pieniądze.

JAK OTRZYMAĆ


ZWROT PIENIĘDZY

Jeśli nie odpowiada Ci zakupiony rodzaj soczewek kontaktowych lub zmieniła się Twoja wada wzroku, zwrócimy Ci pieniądze.

Wystarczy, że w ciągu roku od zakupu odeślesz do nas niewykorzystane soczewki kontaktowe w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem zamieszczonym na dole strony lub w ulotce oraz paragonem za zakup soczewek kontaktowych ACUVUE®. W przypadku większych opakowań konieczne będzie wypełnienie przez specjalistę potwierdzenia zmiany wady wzroku (lista produktów poniżej).

Na podstawie paragonu i wypełnionego formularza zwrócimy Ci pieniądze będące proporcjonalną równowartością odesłanych, niewykorzystanych soczewek kontaktowych na wskazany w formularzu rachunek bankowy.

Programem objęte są następujące produkty:

1-DAY ACUVUE® TruEye® (30szt.)
1-DAY ACUVUE® MOIST (30szt.)
1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM (30szt.)
1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL (30szt.)
ACUVUE® OASYS with HYDRACLEAR® PLUS (6szt.)
ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM (6szt.)
ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxeTM (30szt.)
ACUVUE® OASYS with Transitions™ (6szt.)

W przypadku poniższych opakowań konieczna jest wizyta u specjalisty w celu potwierdzenia zmiany wady wzroku:

1-DAY ACUVUE® TruEye® (90 lub 180 szt.)
1-DAY ACUVUE® MOIST (90 lub 180 szt.)
ACUVUE® OASYS (12 lub 24 szt.)
ACUVUE® OASYS 1-Day (90 szt.)

ADRES, DOKUMENTY DO POBRANIA.


POZOSTAŁE INFORMACJE

Adres do wysyłania zgłoszeń:

„SATYSFAKCJA GWARANTOWANA”
Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa
ul. Inzynierska 15, 93-569 Łódz

Tel. 42 636 90 97

DOKUMENTY DO POBRANIA

1.) Formularz

2.) Ulotka

3.) Regulamin

*Jeżeli z jakiegokolwiek powodu Twoja satysfakcja z soczewek kontaktowych ACUVUE® nie jest stuprocentowa, odeślij je, a zwrócimy Ci pieniądze. Zobacz Regulamin. Program nie obejmuje opakowań podręcznych.

Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® posiadają filtr UV, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Zaleca się korzystać z gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV zgodnie z zaleceniami specjalisty.

ACUVUE®, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, 1-DAY ACUVUE® MOIST®, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, 1-DAY ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM i SOCZEWKA, KTÓRA ZMIENIA WSZYSTKOTM są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. 2017 © Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska. BO/2017/09/8172

Soczewki kontaktowe ACUVUE®, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, 1-DAY ACUVUE® MOIST®, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, 1-DAY ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM przeznaczone są do korekcji zdrowych oczu.
Podmiot prowadzący reklamę: 2soczewki.pl
Producent: Johnson & Johnson Vision Care, Inc.