DAILIES TOTAL1

Soczewki kontaktowe z gradientem uwodnienia

Pierwsze i jedyne soczewki z gradientem uwodnienia. Charakteryzujące się narastającym uwodnieniem od 33% w części wewnętrznej do ponad 80% w warstwie powierzchniowej, które sięga niemal 100% na samej powierzchni soczewki.

img_33

GRADIENT UWODNIENIA

Dailies total to pierwsze i jedyne soczewki z gradientem uwodnienia mające inną zawartość wody w warstwie powierzchniowej a inna w strefie wewnętrznej soczewki.

STREFA WEWNĘTRZNA

Materiał sylikonowo-hydrożelowy o niskim uwodnieniu zapewnia wysoką transmisje tlenu. Badania wykazały że dzięki uwodnieniu strefy wewnętrznej 33 % dailies total one charakteryzuje się najwyższą transmisją tlenu przez całą soczewkę dla całego zakresu mocy wśród soczewek jednodniowych dostępnych na Polskim rynku.

STREFA POWIERZCHNIOWA

  1. Ponad 80% zawartości wody sięgające niemal 100% na samej powierzchni
  2. ultragładka powierzchnia z hydrofilnego żelu zapewniająca wyjątkowa lubrykacje dzięki czemu tarcie między powieka a soczewką jest zminimalizowane powodując że soczewka jest praktycznie nie wyczuwalna na oku.

 

img_6

 

WYJATKOWA LUBRYKACJA

Przedmiot o lepszej lubrykacji łatwiej ślizga się po powierzchni. Dla użytkowników, wyższa lubrykacja oznacza zminimalizowanie tarcia pomiędzy soczewką kontaktową a delikatnymi tkankami oka.

Wykres przedstawia porównanie soczewek jednodniowych różnych firm ze względu na współczynnik lubrykacji. Widzimy że waha się on od 0,62 do 0,84. Jedynie soczewka dailies total one osiąga wartość równa 1,0.

 

img_7

 

TRWAŁA LUBRYKACJA

Komfort na koniec dnia jest wysoce zależny od lubrykacji soczewk.

Zbliżająca się do 100% zawartość wody w najbardziej zewnętrznej strefie powierzchniowej zapewnia jedwabiście gładką powierzchnię dla komfortu, który trwa do końca dnia.

img_8

 

CAŁODZIENNY KOMFORT

Teraz Twoi klienci mogą cieszyć się wyjątkowym komfortem przez cały dzień. Twoje oczy mrugają ponad 14000 razy dziennie, dlatego potrzebują soczewek, które będą równie komfortowe na koniec dnia, jak i na jego początku. Na str 9 są statystyki a na 10 podsumowanie. Jedyne co można to na 10 str napisać do każdego jeszcze raz to samo co wyżej.

 

Soczewki kontaktowe DAILIES TOTAL1 przeznaczone są do korekcji zdrowych oczu.
Podmiot prowadzący reklamę: 2soczewki.pl
Producent: Alcon Laboratories Inc.