Zimą Twoje oczy też potrzebują ochrony

Praca przed komputerem, ogrzewane powietrze w domu, czytanie i praca przy sztucznym świetle ,a potem wyjście na zimny wiatr i mroźne powietrze powodują, że musimy zadbać o higienę oczu.

Oczy, tak jak całe ciało, reagują na zmianę warunków przy wyjściu na dwór. Częstymi objawami są zaczerwienienie, łzawienie, pieczenie i suchość oka. Nie wystarczy zatem zabezpieczyć się w pomadkę ochronną i krem . Stosowanie kropli nawilżających pomoże Twoim oczom przetrwać zimę, łagodząc objawy. Będą ukojeniem i  zapewnią naturalną ochronę dzięki zachowaniu filmu łzowego na całej powierzchni oka.

Dzisiaj polecamy Wam Blink Intensive Tears 10 ml.

Blink intensive tears firmy AMO to najnowsze krople nawilżające do oczu. Dzięki swojej innowacyjnej formule odświeżają suche i zmęczone oczy i przynoszą im natychmiastową ulgę .Zalecane są dla wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. Nie wymagają zdejmowania soczewek kontaktowych. Blink intensive tears™ zapewniają naturalne nawilżanie, poprawiają jakość widzenia oraz zapewniają komfort Twoim oczom.

Soczewki kontaktowe przeznaczone są do korekcji zdrowych oczu. Płyny do soczewek kontaktowych to wyrób medyczny do czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania soczewek kontaktowych.
Podmiot prowadzący reklamę: 2soczewki.pl
Producent: lista producentów produktów objętych promocją znajduje się pod adresem: 2soczewki.pl/informacja-o-producentach/