Jesienne zmiany w 2soczewki.pl

We  wrześniu 2soczewki.pl zmienia się na kilku płaszczyznach 🙂

Co na pewno zauważyliście zmienił się zupełnie wygląd sklepu internetowego, mamy nadzieje, że przypadnie Wam do gustu. Chcieliśmy uprościć sklep i wszystkie procedury związane z zamawianiem produktów.

Obecnie w sklepie będzie dostępna jedna forma wysyłki realizowana przez firmę kurierską  w obniżonej cenie 11.80 zł, wprowadziliśmy również darmową przesyłkę dla zamówień powyżej 200 zł.

Ze względu na wysokie opłaty pobierane przy korzystaniu z szybkich płatności zostały one ograniczone tylko do kart kredytowych, ale przy zamówieniu za pobraniem nie będą pobierane dodatkowe opłaty. Żeby zachęcić klientów do korzystania z płatności  za pośrednictwem przelewu bezpośrednio na nasze konto szykujemy specjalną promocję, o której poinformujemy w ciągu kilku dni.

W związku z dynamicznym rozwojem przekształciliśmy się w spółkę kapitałową teraz nazywamy się 2soczewki.pl sp. z o.o. dlatego też uległ zmianie  nasz numer konta bankowego.

Niedługo zobaczycie kolejne zmiany 😉

Zespół 2soczewki.pl

Soczewki kontaktowe przeznaczone są do korekcji zdrowych oczu. Płyny do soczewek kontaktowych to wyrób medyczny do czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania soczewek kontaktowych.
Podmiot prowadzący reklamę: 2soczewki.pl
Producent: lista producentów produktów objętych promocją znajduje się pod adresem: 2soczewki.pl/informacja-o-producentach/